पाण्डबखानी स्वास्थ चाैकीमा नवागत स्वास्थकर्मीलाइ स्वागत

सुरेश छन्त्याल, गल्काेट २०७६ पुस २९ । गल्काेट नगरपालिका १० पाण्डबखानी स्वास्थ चाैकीमा नवागत स्वास्थकर्मी प्रमुख निशाना शाही,अहेब हिरा काउचा,अनमी प्रतिमा पुन,अनमी झरना सुनार र फ्रेरमेड मनिशा श्रीसलाइ स्वागत गरिएको छ। स्वास्थ चाैकी व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष तिलक घर्तीकाे सभापतित्याे नगरसभाका सभा सदस्य राधिका पुनकाे आतिथ्यतामा कार्यक्रम भएको थियो ।

कार्यक्रम स्वास्थ स्वयंसेविका,बुद्धिजीवी,समाजसेवी,बरिस्ठ वडा सदस्य धनबहादुर सुनार,बरिस्ठ समाजसेवी मानसिह छन्त्याल,छम काउचा,चन्द्राकुमारी श्रीस,पत्रकार सुरेश छन्त्याल,सप्तरङ्गी बचत तथा श्रृण सहकारी संस्थाका प्रबन्धक दिप घर्ती,धाैलागिरी कालीगण्डकी यातायात प्रालि संञ्चालक समितिका सदस्य गिरिप्रसाद घर्ती,न्यु घुम्टे एकेडेमी बर्डिङ स्कुलका प्रतिनिधि महेश पुन लगाएतकाे सहभागीतामा वडा सदस्य रामप्रसाद वि.क काे संञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हाे ।

फेसबुकमार्फत कमेन्ट गर्नुहोस !