सिसाखानीको ताकरछेडाबाट सत्डाँडामा पुग्यो मोटरबाटो

हेम विश्वकर्मा, बडीगाड २०७६ कात्तिक २६ । बागलुङ जिल्लाको बडिगाड गाउँपालिका ३ सिसाखानी अन्तरगत ताकरछेडा बाट सत्डाँडा जोड्ने मोटरबाटोको उद्घाटन गरिएको छ । प्रमुख अतिथि वडा नं ३ का अध्यक्ष खडक पुनले रिवन काटेर बाटोको उद्घाटन गरेका हुन् ।

प्रमुख अतिथी पुनले अब ग्रमीण क्षेत्रका जनता उत्पादन मूलक कार्यमा लाग्नु पर्ने सयम आएको बताए । ग्रामीण क्षेत्रलाई यतिखेर सडक सञ्जालले जोडी सकेको अवस्थामा ब्यवसायिक कृषि, पशुपालन, लगाएतका ब्यवसायी तर्फ उन्मुख भए मात्र सडक सञ्जालले जोडिएको सार्थकतालाई प्राप्त गर्न सकिने पुनले दावी गरे ।

अध्यक्ष पुनले सडकमा सवारी साधनहरु नियमित रुपमा गुड्ने भए पछि सडकलाई आय मूलक कार्यमा उपयोग गर्न स्थानीय बासिन्दालाई आग्रह गरे । गाउँको विकासका ढोका अव खुलेकोले जनप्रतिनिधि सँग समन्वय गरेर अगाडी बढ्न स्थनीय वासिन्दालाई उनले आग्रह समेत गरेका छन् ।

कार्यक्रममा बोल्ने अन्य बक्ताहरुले यस्ता विकास निर्माणका योजना देखी जनता लाई समुन्नत बनाउने योजना ल्याउनु पर्ने र साबिक सिसाखानी गा.बि.स ७, ८ र ९ का जनतालाइ अत्यावश्यक रहेको खानेपानीको ब्यबस्था गर्न स्थानिय सरकारलाइ आग्रह गरेका थिए ।

सो कार्यक्रममा ताकर सत्डाँडा मोटरबाटो समिति, मोटरबाटो खन्ने डोजर चालक बिराज चोखाल लाई सम्मान समेत गरिएको थियो । कार्यक्रम मोटरबाटो समितिका अध्यक्ष झग बहादुर थापाको अध्यक्षता, बोम बहादुर थापाको स्वागत मन्तब्य र समीर पुनको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

फेसबुकमार्फत कमेन्ट गर्नुहोस !