डिसेम्वर १ तारिखमा अनेसास जापानको ११औँ अधिवेशन टोकियोमा हुने

टोकियो जापान, २०७६ कात्तिक २५ । अन्तराष्ट्रीय नेपाली साहित्य समाज (अनेसास)जापानको छैठौँ कार्यसमितिको वैठक आइतबार टोकियोमा सम्पन्न भयो । महाकवि लक्ष्मी प्रसाद देवकोटा प्रति श्रद्धा सुमन अर्पण गरी शुरु भएको वैठकमा जापान भ्रमणमा रहेका अनेसास अष्ट्रेलिया ९पार्थ० च्याप्टर अध्यक्ष निरज क्षेत्रीलाई सम्मान गरिएको थियो ।

बैठकले अनेसास जापानको आगामी ११औँ अधिवेशन आउँदो डिसेम्वर १ तारिखमा टोकियोमा गर्ने र अनेसासको तेस्रो अन्तराष्ट्रिय च्याप्टर सम्मेलन २०२० जनवरी १०, ११ र १२मा गर्ने निर्णय गरेको आर्थिक संयोजक तथा समितीका उपाध्यक्ष श्रवण सत्यालले बताए ।

अनेसास जापान च्याप्टरको ११औँ अधिवेशनलाई साहित्य समाज भित्रको उदाहरणीय र सौहार्दपूर्ण बातावरणमा सम्पन्न गर्न अनेसास जापानका संरक्षक बेलुकाजी थापाको संयोजकत्वमा पूर्व अध्यक्षहरु रहेको निर्वाचन कमिटीको समेत गठन गरिएको बताएको छ ।

बिश्वभरबाट नेपाली साहित्यकारहरुको बाक्लो उपस्थिती रहने अनेसासको तेस्रो सम्मेलनमा उपस्थित हुन सम्पूर्ण आजीवन सदस्यहरुका साथै साहित्य प्रेमी महानुभावहरूलाई अनुरोध गरिएको साहित्य समाज जापानका अध्यक्ष दीप पाठकले जानकारी दिए।

फेसबुकमार्फत कमेन्ट गर्नुहोस !