मुस्ताङ घरपझोङ गाउँपालिका कार्यालयको उदघाटन

केशव बि.क.मुस्ताङ, २०७३ चैत १० । । प्रदेश नं. ४ मुस्ताङ जिल्लाको घरपझोङ गाउँपालिकाको मंगलबार एक समारोहका बिच कार्यकारी अधिकृतलाई स्वागत तथा कार्यालयको उद्घाटन गरीएको छ । गाउँपालिकाको कार्यालयको उदघाटन मुस्ताङका प्रमुख जिल्ला अधिकारी भीमराज पोखरेलले गरेका हुन् ।

घरपझोङ गाउपालिकाको कार्यालय साविकको जोमसोम गाविसको कार्यालय जोमसोममा कार्यलयमा वोर्ड राखिएको हो । कार्यालयको उदघाटन गर्दै प्रमुख जिल्ला अधिकारी भीमराज पोखरेलले गाउँपालिका व्यवस्थापकीय अधिकार बोकेर घरदैलोमै आएकाले विवाद रहित ढंगले सबै एकजुट भएर संविधान कार्यान्वयनमा सहयोग गर्नुपर्ने बताए ।

त्यसैगरी स्थानिय विकास अधिकारी बन्धु प्रसाद बास्तोलाले गाविस सिफारिस बाट शक्ति विकास केन्द्रमा परिणत भएकाले स्थानिय तह एकदमै शक्तिशाली रहने भन्दै कर्मचारी सहजकर्ता मात्र भएकाले विकास लगायतका काममा कर्मचारीलाई सहयोग गर्दै स्थानियनै जागरुक हुनुपर्ने बताए । त्यस्तै घरपझोङ गाउँपालिकाकी कार्यकारी अधिकृत मैयाँ कंडेलले पदिय हैसियतले गर्नुपर्ने जिम्मेवारी निर्वाह गर्न आफु प्रतिबद्ध रहेको बताईन् ।

कार्यक्रममा राजनीतिक दलको तर्फबाट नेकपा माओवादी केन्द्रका विशाल विक, नागरिक अगुवा चन्द्रबहादुर थाकाली लगायतले शुभकामना मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए । कार्यक्रम स्थानिय विकास अधिकारी बन्धुप्रसाद बास्तोलाको अध्यक्षता जोमसोम महिला समुहकी अध्यक्ष शर्मिला गुरुङको स्वागत र साविक जोमसोम गाविसका गाविस सचिव शिव बहादुर थापाको संचालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

फेसबुकमार्फत कमेन्ट गर्नुहोस !

Leave a Reply

Your email address will not be published.