बुर्तिबाङमा बिभिन्न आईटिएफ दोजोको सञ्चालनमा २६ औं बेल्ट टेस्ट कार्यक्रम सम्पन्न !

छविलाल पाण्ड, बुर्तिवाङ २०७५ असोज ६ । ढोरपाटन नगरपालिका १ बुर्तिबाङमा बिभिन्न आईटिएफ दोजोको सञ्चालनमा २६ औं बेल्ट टेस्ट कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

ढोरपाटन नगरपालिकामा १ बुर्तिबाङमा सञ्चालित न्यु मोर्डन आईटिएफ दोजो, बोबाङ स्थित ढोरपाटन उत्तरगंगा आईटिएफ दोजाङ र वडिगाड १० मा रहेको निगपानी आईटिएफ दोजाङको संयुतm सञ्चालनमा ह्वाईट बेल्ट देखि रेड बेल्ट सम्मका करिब ८० जना खेलाडी बिद्यार्थीको बेल्ट टेस्ट कार्यक्रम सम्पन्न गरीएको छ ।

कार्यक्रमको प्रमुख अतिथिका रुपमा रहेका नेपाली कांग्रेस बागलुङ क्षेत्र नं २ का सभापती एवम चेम्बर अफ कमर्श बागलुङका अध्यक्ष दोर्ण कुमार कुवंरले कार्यक्रम उद्घाटन पछी बोल्दै खेल क्षेत्रले राष्ट्रलाई चिनाईरहेको बताउंदै राष्ट्र र स्वास्थ्यका लागि खेलकुद महत्वपुर्ण रहने बताए ।

त्यस्तै उनंले बाल्यकादेखिनै खेलकुद क्षेत्रमा लागेका खेलाडीहरुले खेलक्षेत्रसंगै आफनो अध्ययन, अनुशासन, बाहिरी ज्ञानलाई समेत संगै लिएर अगाडी बद्नुपर्नेमा जोड दिए ।

प्रमुख अतिथी कुवंरले यस आर्थिक बर्षमा आफुहरुकै पहलमा ढोरपाटनमा हाई अल्टिचिउड र बुर्तिबाङ स्थित उत्तरगंगा माविमा कवर्डहल परेका कारण अवको समयमा आफुले आईटिएफ खेलकदु क्षेत्रको विकासका निम्ती छुट्टै खेलकुद मैदान र भवन निर्माणका निम्ती पहल गर्ने प्रतिबद्धता जनाए ।

न्यु मोर्डन एकेडेमिका प्रिन्सिपल एवम न्यु मोर्डन आईटिएफ दोजोका अध्यक्ष दिपक कुवंरको अध्यक्षतामा आयोजित कार्यक्रममा बागलुङ जिल्ला आईटिएफ टेक्वान्डो संघका अध्यक्ष दिपेन्द्र श्रेष्ठ, ढोरपाटन नगरपालिका ६ का वडा अध्यक्ष जिवन पुन, बागलुङ जिल्ला आईटिएफ टेक्वान्डो संघका उपाध्यक्ष उत्तमबहादुर महत लगाएतको आतिथ्यता एवम मन्तव्य रहेको कार्यक्रममा काठमाण्डौमा भएको छैठों दक्षिण एसियाली तेकवान्डो प्रतियोगितामा स्वर्णपदक हजित्न सफल खेलाडीहरु करिश्मा घर्ति, कृष्ण पुन, निरेश थापा सहित २१ ऋौं वल्याक वेल्ट टेस्ट
प्रतियोगितामा उत्कृष्ट हुने खेलाडिलाई समेत सम्मान गरिएको थियो ।

त्यस्तै न्यु मोर्डन आईटिएफ दोजोका अध्यक्ष दिपक बहादुर कुवंरलाई समेत मायाको चिनोले सम्मान गरीएको थियो । कार्यक्रम उत्तमबहादुर महतको स्वागत प्रकाश पुरीको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

फेसबुकमार्फत कमेन्ट गर्नुहोस !

Leave a Reply