नेपाल एयर होस्टेसका हवाइ सुन्दरीहरको पोखरा यात्रा !

काठमाडौ, २०७५ भदौ ७ । कमलादी स्थित नेपाल एयर होस्टेस एकाडमीमा तालिम लिइरहेका युवा युवतीहरु तालीमको अवसरमा वुद्ध एरलाइन्सको फ्लाइटवाट प्रयोगात्मक तथा भ्रमणको लागि पोखरा लगिएको हो ।

NAA Trainees @ Pokhara with flight Experience

NAA Trainees @ Pokhara with flight Experience

NAA Trainees @ Pokhara with flight Experience

NAA Trainees @ Pokhara with flight Experience


एकाडमीका सन्चालक प्रदीपराज वन्तका अनुसार प्रत्येक ग्रुपका प्रशिक्षर्थीहरुलाई प्राक्टीकलको लागि हवाई जहाजमा पोखरा लगि नेपालको हवाइ यात्रामा के कस्तो सेवा प्रदान गर्नु पर्छ भनेर प्रत्यक्ष रुपमा अनुभव साथै ज्ञान तथा सिप आर्जन गरोस भनेर ४ महिनाको तालिम अवधीमा उक्त फ्लाईट एक्सपेरीयनस शिक्षा प्रदान गरिने वताए । उत्त तालिम लिन कक्षा १२ कक्षा परिक्षा दिएको युवा तथा युवतीहरुले अध्ययन गर्न पाइने साथै जुन सुकै विषय लिएर भए पनि १२ कक्षा वा सो सरहको शिक्षा हासिल गर्नु पर्दछ । सारिरीक रुपमा तन्दुरस्त भएका र युवतीको उचाई हकमा ५ फिट ३ इन्च र केटाको हकमा ५ फिट ७ इन्च हुन जरुरी छ ।

NAA Trainees @ Pokhara with flight Experience

NAA Trainees @ Pokhara with flight Experience

NAA Trainees @ Pokhara with flight Experience

NAA Trainees @ Pokhara with flight Experience


हाल नेपालमा वढ्दो आर्कशणको रुपमा एयर होस्टेज पेशामा वढ्दो रुची भएको पाइन्छ र नेपालको हवाई उडान तथा कंपनी को वृद्धि तथा विकास साथै अन्तर्राष्ट्रिय रुपमा पनि नेपाली विमान परिचारीकाहरुको योगदान तथा कामले वैदेशीक रोजगारीको रुपमा पनि वड्दो माग भइ आइरहेको छ ।

फेसबुकमार्फत कमेन्ट गर्नुहोस !

Leave a Reply

Your email address will not be published.