जनहित क्याम्पस, जोमसोमको स्ववियु अध्यक्षमा रविन र सोयलवीच प्रतिष्पर्धा !

केशव वि.क, मुस्ताङ २०७३ फागुन १६ । विगत ३ वर्ष देखि स्नातक तहको कक्षा संचालन हुँदै आएको मुस्ताङको एकमात्र आंगिक क्याम्पस जनहित बहुमुखी क्याम्पस जोमसोममा पनि पहिलो पटक स्ववियु निर्वाचन हुने भएको छ ।

त्रिभुवन विश्वविद्यालय अन्तरगत संचलान गरिने स्ववियू निर्वाचनमा अनेरास्ववियू प्यानल र नेवि संघ प्यानल निर्वाचनमा उत्रिने निश्चित छ । अनेरास्ववियू प्यानलबाट ७ जना सर्वसम्मत भएको र ३ पदका लागि नेवि संघ बिच चर्काे प्रतिस्पर्धा हुने देखिएको छ ।

अनेरास्ववियूले सभापतिका लागि रविन बानिया, सचिवमा सीता श्रेष्ठ र कोषाध्यक्षमा अंकिता पुनलाई अघि सारेको छ भने नेवि संघले सभापतिमा सोयल थकाली, सचिवमा सृष्टी चौधरी र कोषाध्यक्षमा रुचिता गुरुङलाई उभ्याएको छ । सभापति, सचिव र कोषाध्यक्ष पदका लागि निर्वाचन हुने देखिएको छ । चुनावी प्रक्रिया मार्फत यी पदको सुनिश्चितताका लागि अनेरास्ववियू र नेवि संघले आआफ्नो क्षेत्रबाट कसरत गरिरहेका छन् ।

अनेरास्ववियूले सभापति सहित १० जनाको उम्मेदवारी दर्ता गराएकोमा सो प्यानलबाट समानुपातिक सदस्य तर्फ भीम कुमारी पुर्जा, सल्मा थकाली, विश्वास थकाली र खुल्ला सदस्य तर्फ ममिला किसान, रोशनी श्रेष्ठ, प्रतिक्षा परियार र रविन पाइजा सर्वसम्मत चयन भएका छन् ।

त्यसैगरी नेवि संघले सभापति सहित ३ जनाको उम्मेदवारी दर्ता गराएको छ । त्यस्तै अखिल क्रान्तीकारीले सभापति सहित ६ जनाको उम्मेदवारी दर्ता गराएकोमा दाबी बिरोधबाट ५ जना बाहिरीएको र एक जनाले उम्मेदवारी फिर्ता लिई सकेका छन् ।

आगामी फाल्गुन १८ गते देशभर एकैसाथ संचालन हुन लागेको स्ववियू निर्वाचनलाई शान्त र मर्यादित वातावरणमा सम्पन्न गराउनको लागि प्रयास गरिरहेको जनहित बहुमुखी क्याम्पसका क्याम्पस प्रमुख कर्ण बहादुर थकालीले बताए ।

फेसबुकमार्फत कमेन्ट गर्नुहोस !

Leave a Reply

Your email address will not be published.