कांग्रेस प्रदेश सभाका उम्मेदवार पन्थीको चुनावी प्रचार शैली यस्तो ….(तस्बीर )

कौरव खत्री, गुल्मी २०७४ कात्तिक २७ । गुल्मीमा चुनावी सरगर्मी बढिरहेको अवस्थामा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवारहरु पनि आफ्नो पक्षमा भोट माग्न र कांग्रेसलाई जीताउन जनताहरुको घरदैलो मात्र होइन खेतबारीमा समेत पुगेर मतदाताहरुको मन जित्न थालेका छन् ।

यस्तै कांग्रेसले निर्वाचन क्षेत्र नं. २ गुल्मीले चुनाव प्रचार प्रसार अभियान अन्तर्गत गाँउ गाँउमा चुनावी सभा र मतदाताहरुलाई गाँउघर र खेतवारी समेत पुगेर आफूलाई मत मागिरहेका छन् ।

चुनावी भेटघाट अभियानको क्रममा नेपाली काँगे्रस क्षेत्र नं. २ का (क) प्रदेशसभा सदस्यका उम्मेदवार शालिक पन्थीले खेतवारीमै पुगेर किसानहरुलाई भेटेर देशको हरेक परिवर्तन ल्याउने र विकास र निकासको पार्टी भनेकै काँग्रेस भएको हुदा अव काँग्रेसले आर्थिक समृद्धि र संविधान कार्यान्वयन र लोकतन्त्रको रक्षाको लागि आफूलाई मत दिन मतदाताहरुलाई आग्रह गरे ।

चुनावी सभा मात्र नभएर प्रदेश सभा सदस्य उम्मेदवार पन्थीले चुनावी प्रचार शैली परिवर्तन गरि मुसिकोट, पौदीअमराइर्, वामी लगायतका विभिन्न गाँउटोल र मतदाताहरुको घरदैलो हुदै किसानहरुको खेतबारीमा खेतीपाती भित्र्याउन र बाली लगाउन व्यस्त भएपछि खेतवारीमै पुगेर किसानहरुसँग भेटेर कांग्रेसको इतिहास नभुल्न आग्रह गदै उम्मेदवार पन्थीले किसानहरुसँग भोट मागिरहेका छन् ।

यतिबेला उम्मेदवार पन्थी लगायत गुल्मीका सबै निर्वाचन क्षेत्र प्रतिनिधिसभा तथा प्रदेशसभाहरुमा काँगे्रसले आफ्नो चुनावी सभा र प्रचार प्रसारलाई गाँउटोल र मतदाताहरुको घरदैलोमा केन्द्रित गदै अगाडी बढाइ रहेको छ ।

फेसबुकमार्फत कमेन्ट गर्नुहोस !

Leave a Reply

Your email address will not be published.