मुसिकोट नगरपालिका १ को अवरुद्ध मोटरबाटो खुलाउन समिति गठन

कौरव खत्री, गुल्मी २०७४ भदौ २६ । गुल्मीे मुसिकोट नगरपालिका १ का अवरुद्ध मोटरबाटो खुलाउन मोटरबाटो मर्मत समिति गठन गरिएको छ । नगरपालिका वडा नं. १ अन्र्तगतका बर्षातको समयमा अबरुद्ध बनेका सबै मोटरबाटो तत्काल मर्मत संम्भार र सफाई गरि सूचारु गर्न समाजसेवी सुवेदार मेजर विष्णुध्वज खाताको अध्यक्षतामा ६ सदस्यीय उपभोक्क्ता समितिको गठन गरिएको हो ।

उपभोक्क्ता समितिका सदस्यहरुमा सोम बहादुर राना,ओम गुरुङ्ग,दुर्गा श्रेष्ठ,थम्मन बहादुर केसी,रुद्र गिरी रहेका छन् । यस्तै वडाले मोटरबाटोको उचित मर्मत संम्भार गर्नका लागि ६ जना लेन्थ वकरहरुको व्यवस्था गरिएको वडाअध्यक्ष पूर्ण बहादुर हितानले जानकारी दिए ।
साथै वडाअध्यक्ष हितानले बडा दशैँ नजिकिदै गर्दा तत्काल अवरुद्ध मोटरबाटो उचित मर्मत संम्भार एवं सफाई गरि सहज रुपमा आवत जावत गर्न आफूले पहल गरिरहेको जानकारी दिए ।

यता समितिले भोलिदेखि नै राक्सेढाव देखि अमराईसम्मको अबरुद्ध मोटरबाटोको पहिरो सफाई गरि मोटरवाटो खुलाउन डोजर प्रयोग गरि पहिरो सफाई गरिने उपभोक्क्ता समितिका अध्यक्ष खातीले जानकारी दिए ।

फेसबुकमार्फत कमेन्ट गर्नुहोस !

Leave a Reply

Your email address will not be published.