प्रवास : नेपालका बाढी प्रभावित क्षेत्रका जनताका लागी युएईमा रहेका नेपालीबाट सहयोग

नवराज बस्नेत, युएई २०७४ भदौ १९ । रोजगारीको सिलसिलामा युएईमा रहेका नेपालीहरुले बाढी प्रभावित क्षेत्रका जनताका लागी राहत जुटाएका छन् । रोजीरोटीको लागी जहाँ रहे पनि यो मन त मेरो नेपाली हो भन्ने भावनाका साथ बिपत्तिमा परेका नेपालीका लागि केही सहयोग गर्ने मनसायले सहयोग रकम जुटाएको ओखलढुंगाका अनेस्ट जंग कार्कीले बताए ।

बिपतको बेला सहयोग गर्नका लागी युएइमा रहेका ४६ जना नेपालीहरुबाट संकलित भएको नेपाली रु, ७७ हजार ९ सय ५० रुपैया २८३० दिराम युएई स्थित अल अन्सारी मनि एक्चेन्ज बाट नेपाल को जनता बैंकमा रबि लामिछाने मार्फत बस्ति निर्माण कार्यमा सहयोग पुग्ने गरि जम्मा गरिएको छ ।

सहयोग दाताहरुमा (१) गप्पु पुन भैरहवा हाल युएइ ५०१ दिराम (२) अनेस्ट जङ्ग कार्की ओखलढुंगा हाल युएइ ५१ दिराम (३) दिनेश कार्की काठमाडौ हाल युएइ १०१ दिराम (४) राजेन्द्र गुरुङ काठमाडौ हाल युएइ १०० दिराम (५) नवराज बस्नेत दोलखा हाल युएई ५१ दिराम (६) सुरेश तामाङ मोरङ हाल युएइ युएइ ५१ दिराम (७) कर्म गेलि शेर्पा रामेछाप हाल युएइ १०५ दिराम (८) शङ्कर कार्की गुल्मी हाल युएइ ५० दिराम (९) बेग बहादुर खनाल काठमाडौ हाल युएइ १०१ दिराम (१०) बालकृष्ण खड्का बेनि हाल युएइ ५१ दिराम (११) देबिन्द्र आवजुङ्ग लिम्बू काठमाडौ हाल युएइ ५० दिराम (१२) राजिब थापा काठमाडौ हाल युएइ १०० दिराम (१३) बिमल मोक्तान सुनसरी हाल युएइ १०० दिराम (१४) शशीकपुर कार्की दोलखा हाल युएइ १०५ दिराम (१५) नवीन तामाङ दोलखा हाल युएइ ५० दिराम (१६) भिम थापा पोखरा हाल युएइ ५० दिराम (१७) छिरिङ्ग शेर्पा भोजपुर हाल युएइ ५० दिराम (१८) शिव श्रेष्ठ काठमाडौ हाल युएइ ५५ दिराम (१९) सन्जिब श्रेष्ठ पोखरा हाल युएइ ५० दिराम(२०) चिरञ्जीवी श्रेष्ठ झापा हाल युएइ ५० दिराम (२१) यशोदा कार्की सिन्धुली हाल युएइ १०० दिराम (२२) शङ्गम लिम्बू धनकुटा हाल युएइ ५१ दिराम (२३) रबिन्द्र बिस्ट ललितपुर हाल युएइ ५१ दिराम (२४) भगवान खड्का काठमाडौ हाल युएइ ५० दिराम (२५) युबराज पराजुली ओखलढुंगा हाल युएइ ५५ दिराम (२६) याम नेपाल इलाम हाल युएइ ५० दिराम (२७) प्रेम भण्डारी बाग्लुङ्ग हाल युएइ ५० दिराम (२८) दिपक भण्डारी काठमाडौ हाल युएइ ५० दिराम (२९) गोरख श्रेष्ठ काठमाडौ हाल युएइ ६० दिराम (३०) दिलमाया महर्जन काठमाडौ हाल युएइ ३० दिराम (३१) दिलु कार्की हाल युएइ २५ दिराम (३२) सित्तल पाण्डे नवलपरासी हाल युएइ ३० दिराम (३३) राम सुनार तनहुँ हाल युएइ २५ दिराम (३४) पुर्ण गुरुङ्ग पोखरा हाल युएइ २० दिराम(३५) पदम तामङ्ग मोरङ हाल युएइ २० दिराम (३६) ताजुदिन इन्डियन हाल युएइ १० दिराम (३७) पर्शुराम भण्डारी लम्जुङ्ग हाल युएइ ५१ दिराम (३८) बिरेन्द्र सिंह ठगुन्ना कंचनपुर हाल युएइ ५१ दिराम (३९) यदु कुमार कार्की तनहुँ हाल युएइ ३० दिराम (४०) गणेश सिङ्देल पोखरा हाल युएइ ५० दिराम (४१) केसब कार्की झापा हाल युएइ ५० दिराम (४२) रमेश लामा तेह्रथुम हाल युएइ २० दिराम (४३) बिश्णु श्रेष्ठ ताप्लेजुङ हाल युएइ २० दिराम (४४) रिखा तामङ्ग सिमरा बारा हाल युएइ २० दिराम (४५) सन्तोष खड्का झापा हाल युएइ २० दिराम (४६) करिम मिया पोखरा हाल युएइ २० दिराम रहेका छन् ।

फेसबुकमार्फत कमेन्ट गर्नुहोस !

Leave a Reply

Your email address will not be published.